Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O1 1.6 SR problem z klimatyzacją oraz temperaturą chłodzenia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O1 1.6 SR problem z klimatyzacją oraz temperaturą chłodzenia

    Witam, wlasnie przed chwilą odłączyłem stary sterownik 085H i podłączyłem nowy 087E. Przekodowałem moduł CE 09 i wszystko śmiga aż miło. Nie dziala mi tylko przednia wycieraczka i przednie spryski, więc jak ktos wie jak to włączyć , bede wdzieczny.

    Ps: mam vcds 12.10 beta i brakuje mi opcji

    cytat z instalacji halogenów

    40. Wchodzimy z powrotem do kodowania 07.

    41. Ustawiamy w bajcie 18 wartość 33 -Mam tylko liste do wyboru brak numeracji

    42. W bajcie 14 zaznaczamy bit 7 i bit 9 - Brak bita 9, konczy sie na 7

    43. W bajcie 17 zaznaczamy bit 0
    deadbeef

  • #2
    O1 1.6 SR problem z klimatyzacją oraz temperaturą chłodzenia

    Klimatyzacja była nabijana i odgrzybiana miesiąc temu, nagle przestała chłodzić. Doradzili mi żebym odkręcił zaślepki i zobaczył czy jest ciśnienie w układzie i jeśli jest to wymienić filtr.Do tego dziś zaczeła wzrastać temperatura płynu chłodzenia, zawsze wskaźnik temperatury był na środku. Proszę o pomoc

    Komentarz


    • #3
      sprawdz czy wentylatory chodza na chłodnicy bo jesli nie to klima nie bedzie działała .jaka masz klime manualna czy climatronika ?
      diagnostyka vag 602-614-253

      Komentarz


      • #4
        klima manualna, wentylatory działają.

        Komentarz


        • #5
          klime miałes dobijana czy była pusta i nabijana od 0 .jesli tak to czy przed i po nabiciu gosciu od klimy sprawdził czy nie ma wycieków czynika ?
          diagnostyka vag 602-614-253

          Komentarz


          • #6
            sprawdzali mi szczelność klimatyzacji i mówili że wszystko ok. Po tym jak mi nabili działało rewelacyjnie przez miesiąc. Dziś zauważyłem jeszcze jedną rzecz a mianowicie rano na zimnym silniku gdy przekręciłem kluczyk w stacyjce wskaźnik temperatury od razu podniósł się do połowy.

            Komentarz


            • #7
              Czujnik temp pewnie do wymiany , może bzdury pokazywać. Mało tego klime w takim wypadku może ECU odłączać gdy temp silnika rośnie i grozi przegrzaniem.
              Do kontroli czujnik temp no chyba że ktoś wózek Twój pożyczył a potem dotankował...

              Komentarz


              • #8
                Czujnik wymieniony wskaźnik temperatury w normie. Klima dalej nie chłodzi jadę na dniach do serwisu żeby sprawdzili.
                Dzięki za pomoc

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X